Poznajmy producenta – Codicer95

Poznajmy producenta – Codicer95

Producent płytek ściennych i podłogowych Codicer95, to hiszpańska firma z ponad 20-sto letnim doświadczeniem w branży. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz ciekawy design. Płytki ścienne Codicer dostępne są na rynkach całego świata zdobywając uznanie użytkowników i projektantów.

Codicer95 Vintage Kubic

W ofercie tego producenta można znaleźć zarówno klasyczne płytki jak i heksagony. Jeśli chciałbyś urządzić swoje wnętrze w stylu retro, rustykalnym lub shabby chic z pewnością zwrócisz uwagę na oferowane produkty. Ułożona jedno barwnie lub wielobarwnie podłoga przyciągnie wzrok każdego, kto wejdzie do naszego pomieszczenia.

Codicer95 Antica Pompei MIX

Płytki Codicer można wykorzystać zarówno na ścianach jak i na podłodze. Co ważne posiadają cechę mrozoodporności dzięki czemu znajdą swoje miejsce nie tylko w mieszkaniu, ale również i na zewnątrz np. na tarasie lub na balkonie. Firma Codicer95 posiada również w swoim asortymencie płytki drewnopodobne, które zarówno swoim wzorem jak i strukturą przypominają prawdziwe drewno, dzięki czemu można nimi zastąpić tradycyjne panele podłogowe.

Codicer95 Canaima Brown Gres

Jednym słowem można powiedzieć, że produkty firmy Codicer to zróżnicowane pod kątem stylu, wzornictwa, rozmiaru i zastosowań płytki ścienne i podłogowe pozwalające posiadaczowi na swobodę aranżacji. Codicer95 to propozycja dla osób szukających unikatowych rozwiązań, chcących zapewnić sobie niezliczone możliwości personalizacji.

Więcej aranżacji z udziałem płytek tego producenta znajdziecie Państwo w dziale Aranżacji, gdzie znajdują się specjalnie przygotowane realizacje z udziałem oferowanych przez nas produktów.


Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie produktów tego producenta, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji zarówno mailowo jak i telefonicznie. Udzielimy wszelkich porad oraz odpowiemy na wszelkie pytania związanie z oferowanymi przez nas produktami.

Wszystkie oferowane produkty firmy Codicer znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym PlytkiGresy.pl!


Seria „Poznajmy producenta” została stworzona z myślą o naszych klientach. Pragniemy bliżej przedstawić wszystkim producentów oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do komentarzy i czekamy na państwa Opinie.

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *