Heksagony? Zdecydowanie tak!

Heksagony? Zdecydowanie tak!

Design w kształcie plastra miodu to obowiązkowy element, każdej modnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej i użytkowej. Heksagony pojawiają się zarówno w designie mebli czy dodatków dekoracyjnych, ale również we wzorach tkanin, tapet i oczywiście płytek. Dziś przedstawimy Państwu jak w praktyce można wykorzystać płytki heksagonalne aby nadać wnętrzu nie powtarzalny charakter.

Proste i minimalistyczne wnętrza

Kolor biały to coś więcej niż tylko pusty, zimny kolor tła. Kolor biały to wolna przestrzeń, która umiejętnie wykorzystana, może bardzo korzystnie wpływać na projekty. Kolor biały to symbol elegancji, nowoczesności, nadaje każdej aranżacji lekkości. Poza tym, w bardzo przyjemny sposób, można łączyć biel z innymi kolorami.

Przedstawione powyżej projekty, możecie Państwo zrealizować używając oferowanych przez nas płytek ściennych i podłogowych: Basic White 25×22Vintage Blanco 25×22Canaima Brown Gres 22×90.

Odcienie szarości

Modne i nowoczesne odcienie szarości, przykują wzrok, każdego kto odwiedzi tak zaprojektowane wnętrze. Płytki heksagonalne w stonowanej kolorystyce znajdą swoje zastosowanie zarówno w łazience, kuchni, ale również w salonie o modernistycznym zacięciu, na balkonie lub tarasie. Wyglądają efektywnie nie tylko na podłodze ale również i na ścianie.

Przedstawione powyżej projekty, możecie Państwo zrealizować używając oferowanych przez nas płytek ściennych i podłogowych: serią Codicer95 Basic Hex.

Pastelowe kolory

Kolorowe płytki podłogowe i ścienne w pastelowych odcieniach robią furorę. Również nadają wnętrzu lekki, świeży, niepowtarzalny design. W połączeniu z drewnianymi meblami i cegłą nadają wnętrzom przyjazny, ciepły klimat, wprost ze słonecznej, hiszpańskiej prowincji. Całkowity ‚must have’, dla każdego nowoczesnego wnętrza.

Przedstawione powyżej projekty, możecie Państwo zrealizować używając oferowanych przez nas płytek ściennych i podłogowych: Codicer95 Heritage 25×22.


Zapraszamy do komentarzy i czekamy na państwa Opinie.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *