O nas

W sklepie internetowym www.plytkigresy.pl priorytetową wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko wyjątkowe produkty w najniższych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego wyboru.

Jako jedni z niewielu sklepów internetowych działamy w oparciu o spójną strategię logistyczną, dzięki czemu naprawdę szybko realizujemy złożone zamówienia. Produkty jakimi dysponujemy są najwyższej jakości i o wysokich parametrach użytkowych. Dzięki temu stanowią tak istotną dla Klientów gwarancję długo letniego użytkowania. W naszej ofercie znajdują się produkty, które zaspokajają zróżnicowane gusta takich producentów jak: Codicer95, Azuvi, Dual Gres, Newker, ITT i wielu innych.

Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy kolejne promocje, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w zakładce Promocje.

Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które Klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u nas sprzętem nasz Dział Obsługi Klienta udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.

Poznaj oferowane przez nas produkty